Круглий стіл «Формування системи взаємовідносин роботодавців та фахівців»

6 квітня 2016 р. на базі кафедри менеджменту факультету менеджменту і маркетингу Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця відбувся Круглий стіл «Формування системи взаємовідносин роботодавців та фахівців».
Серед запрошених Генеральний директор ТОВ «СКБ «Укрелектромаш», к.е.н. Колесніков Олександр Олександрович.
Перед студентами виступив декан факультету менеджменту і маркетингу професор Тімонін О.М., який акцентував увагу на необхідності розвитку персональних навичок та формування компетентності сучасного менеджера в різних галузях.
В рамках круглого столу за участю завідувача кафедри менеджменту, професора Коюди В.О., к.е.н., доц. Заславської К.А., к.е.н., доц. Петренко О.О. були розглянуті питання особливостей співпраці підприємств та університету для підготовки компетентних фахівців, сучасні вимоги до фахівців відповідно до глобальних тенденцій, практичні аспекти підбору кадрів сучасними фірмами.
Активна дискусія та зацікавленість збоку студентів показала, що подібні заходи мають відбуватись на постійній основі.
Переглянути фотозвіт